SPY251 - Скриена мини-камера OMG SPY со супер откривање на ноќно гледање и движење

Опис на производот

1. CMOS сензорот со 12-мегапикселна резолуција овозможува реална HD снимање.
2. UHD леќата OV9712 доведува до појасен ефект.
3. Компресијата на датотеки придонесува за поголем капацитет за складирање.
4. Континуирано видео снимање до 3-5h.
5. Елабориран и рафиниран стил за поголема невидливост.
6. Ултра-HD ноќно гледање.
7. Full HD 1080P снимање за поголема острина и флуентност.
8. Поддржан е капацитет за складирање до 32G.
9. Фотографирање, фотографско снимање, HD ноќно гледање и детекција на движење
10. Мобилната детекција помага да се фатат сите прекрасни моменти.
11. Вградена полимерна литиумска батерија со висок капацитет за циклично полнење.

HD SPY Скриена мини камера, Super Nightvision, откривање на движење, батерија 3Hrs - 2

HD SPY Скриена мини камера, Super Nightvision, откривање на движење, батерија 3Hrs - 3

HD SPY Скриена мини камера, Super Nightvision, откривање на движење, батерија 3Hrs - 4

HD SPY Скриена мини камера, Super Nightvision, откривање на движење, батерија 3Hrs - 5

HD SPY Скриена мини камера, Super Nightvision, откривање на движење, батерија 3Hrs - 6

HD SPY Скриена мини камера, Super Nightvision, откривање на движење, батерија 3Hrs - 7

HD SPY Скриена мини камера, Super Nightvision, откривање на движење, батерија 3Hrs - 8

HD SPY Скриена мини камера, Super Nightvision, откривање на движење, батерија 3Hrs - 9

4250 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести