GPS054D - OMG GPS приврзок трагач (деменција кај стари лица и деца) (нема месечна претплата)

GPS054D - ОМГ ГПС трагач за приврзоци - деменција кај постари лица

Модел бр .: GPS054D
големина: 40 45 * * 12mm
NW / GW: 55g / 150g
материјал: ABS + PC + мек силикон
Главен чипсет: SL8521E од Spreadtrum Communications, Inc.
GPS чипсет: Вграден во
Оперативен систем: Мокор5
Системска меморија: 512Mb RAM + 4 GB ROM
Слот за картичка: Слот за Нано СИМ-картичка
Фреквентни опсези 4G FDD:Band 1/2/3/4/5/7/8/17/20;
3G WCDMA:Band 1/2/4/5/8;
2G GSM:Band 2/3/5/8;
Lрежим на окација: GPS + AGPS + LBS + WiFi
Прецизност на локацијата на GPS: 5-15m
Прецизност на локацијата на ЛБС: 100-1000m
LTE / GPS антена: Внатрешна
Батерија: Вградена полимерна батерија од 700mAh
Вибрации поддршка на
Cспособен Тип: 4PIN кабел за магнетно полнење
Физичко копче: Копче за напојување (СОС)
Водоотпорно ниво: IPX7
Опции на бои: Црна
Јазик на апликација: Кинески / дански / холандски / англиски / француски / германски / грчки / хинди / унгарски / индонезиски / италијански / малезиски / пилипински / полски / португалски / руски / шпански / шведски / тајландски / турски / виетнамски

1770 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести