GPS022W - часовник за следење GPS за деца OMG, 4G, СОС-итен повик со видео повик - 258 американски долари (без месечна претплата)

GPS022W - OMG Детска ГПС-Прегледувач за набудувачи, 4G, SOS видео итен повик за итни случаи - Слика

Детски GPS Tracker Watch, 4G, СОС итен повик со видео повик (GPS022W) - 11

Детски GPS Tracker Watch, 4G, СОС итен повик со видео повик (GPS022W) - 03S

Детски GPS Tracker Watch, 4G, СОС итен повик со видео повик (GPS022W) - 04S

Детски GPS Tracker Watch, 4G, СОС итен повик со видео повик (GPS022W) - 05

Детски GPS Tracker Watch, 4G, СОС итен повик со видео повик (GPS022W) - 07

 

Детски GPS Tracker Watch, 4G, СОС итен повик со видео повик (GPS022W) - 09

Детски GPS Tracker Watch, 4G, СОС итен повик со видео повик (GPS022W) - 10

спецификација:

 • LCD екран: 1.54 ″ OGS екран 320 * 320
 • Екран на допир: Поддржете Cpacitive екран на допир OGS
 • CPU: MTK6735, 1.5Ghz, Quad Core
 • 4G: FDD, 1800MHz / 2100MHz / 2600MHz
 • 2G: GSM / GPRS, Поддршка GSM 850/900/1800 / 1900MHz
 • локација: GPS + WIFI + LBS
 • Камера: 2.0M пиксели, Поддршка на видео повик
 • Мик: поддршка
 • Физички копчиња: Копче за вклучување ON_OFF
 • I / O пристаниште: Микро USB, слот за SIM картичка
 • Големина и тежина: 51 * 41 * 15.9мм, 52г
 • Батерија: Батерија за Li-on 770mAh, 96 часа за подготвеност

 

сега

9091 Вкупно прегледи 7 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Контакт

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221е-пошта: sales@omg-solutions.com или
Пополнете го формуларот за пребарување и ние ќе се враќаме до вас во рамките на 2

Најнови вести