Најновиот OMG водоотпорен 4G телефонски часовник во Сингапур (GPS032W)

GPS032W - Водоотпорен SOS GPS часовник за повици за деца - главна страница

главните функции

GPS032W - Водоотпорен SOS GPS часовник за повици за деца - главни функции

 

3 различна боја

GPS032W - Водоотпорен видео повик Види 03

Детски GPS мониторинг и следење 

GPS032W - Водоотпорен видео часовник за видео повици - Детско GPS следење

 Комуникација со два начина
GPS032W - Водоотпорен SOS GPS часовник за повици за деца - Комуникација со два начина

 
Водоотпорен 4G видео повик Види - 6

 

Голем капацитет на батеријата - 615 mAh

GPS032W - Водоотпорен SOS GPS часовник за повици за деца - Траење на батеријата

HD екран на допир

GPS032W - Водоотпорен видео повик Види 06

Поддршка 4G мрежа со голема брзина

GPS032W - Водоотпорен видео часовник за видео повици - 4G мрежа со голема брзина

Водоотпорен - IP67

GPS032W - Водоотпорен часовник за видео повик - Водоотпорен

Преземање фотографии

GPS032W - Водоотпорен видео часовник за видео повик - преземање фотографии

Гласовен разговор со родителите

GPS032W - Водоотпорен часовник за видео повик - Vpoce Chat

СОС итен повикGPS032W - Водоотпорен видео повик Види 14

 

сега

7203 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Контакт

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221е-пошта: sales@omg-solutions.com или
Пополнете го формуларот за пребарување и ние ќе се враќаме до вас во рамките на 2

Најнови вести