OMG водоотпорен 4G часовник за видео повик (GPS031W)

Водоотпорен 4G видео повик Види

Главни карактеристики

Водоотпорен 4G видео повик се види - Карактеристики

Функции:
1. Локација, следење и следење на GPRS во реално време
2. Комуникација: двоен разговор со телефон
3. СОС копче за помош
4. Електронска ограда, Поставете ја безбедносната област
5. Далечинско исклучување
6. Предупредување за слаба батерија
7. Педометар
8. Патека за историја
9.  Видео повик 
10. 0.3M камера
11. Далечен мониторинг

Водоотпорен 4G видео повик Види - 4

Водоотпорен 4G видео повик види - 2 начин комуникација

 

Водоотпорен 4G видео повик Види - 6

Водоотпорен 4G видео повик за гледање - говорна порака за разговор

 

Водоотпорен 4G видео повик Види - 10

Водоотпорен 4G видео повик Види - 11

Водоотпорен 4G видео повик за гледање - физички изглед

 

Водоотпорен видео повик за 4G - 4G

 

сега

7599 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Контакт

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221е-пошта: sales@omg-solutions.com или
Пополнете го формуларот за пребарување и ние ќе се враќаме до вас во рамките на 2

Најнови вести