SPY113 - OMG Bluetooth музички плеер WIFI камера

Bluetooth музички плеер WIFI камера

Опис на производот

Bluetooth верзија: BT4.2
резолуција: 1080P / 720P / 640P
Пиксел: 500 мега CMOS
Број на рамка: 25fps
Компресиран формат: H.264
Опсег на поврзување на уредот: 5m
Безжичен приемник: 15-30m
Потрошувачка на енергија: 260MA / 3.7V
8GB за 1080P: 5MB / мин
Достапен капацитет: 128G (не е вклучена микро SD-картичка)
Поддршка за Wifi режим: 802.11b / g / n / 2.4GHz
Температура на складирање: -20-80 степени Целзиусови степени
Работна температура: -10 до степен на 60 степени целзиусови
Операција Влажност: 15-85% RH
Софтвер за играчи: Медија плеер / VLC плеер
Компјутерски оперативен систем: Windows / Mac OS X
Оперативен систем за мобилен телефон: Андроид / iOS
Веб прелистувач: IE7 и погоре, хром, Firefox, сафари итн
Телефон може истовремено да ги поврзе максните 4pcs камери
Макс гледачи: 8

 

Bluetooth музички плеер WIFI камера - 2

Bluetooth музички плеер WIFI камера - 3

Bluetooth музички плеер WIFI камера - 4

Bluetooth музички плеер WIFI камера - 5

Bluetooth музички плеер WIFI камера - 6

Bluetooth музички плеер WIFI камера - 7

 

 

 

 

 

 

5528 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 258.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести