SPY240 - OMG Bluetooth звучник WIFI камера со супер ноќно гледање

Bluetooth звучник часовник WIFI камера, Супер ноќност

Опис на производот

Bluetooth звучник Часовник WIFI камера
Bluetooth 4.0, музички плеер
Функција часовник, со дисплеј за температура
Камера со 20pcs Super IR Nightvision
Изградба во 5.0M CMOS камера, 120degree
HD видео 1080P / 720P AVI
Поддршка за TF картичка Max 64G
Функција: IP / P2P, видео рекордер, детекција на движење
Поддржете ги Android и IOS

Bluetooth звучник Часовник WIFI камера, Super Nightvision - 2

Bluetooth звучник Часовник WIFI камера, Super Nightvision - 3

Bluetooth звучник Часовник WIFI камера, Super Nightvision - 4

Bluetooth звучник Часовник WIFI камера, Super Nightvision - 5

Bluetooth звучник Часовник WIFI камера, Super Nightvision - 6

 

4467 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 258.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести