SPY200 - Камера за очила OMG WIFI HD 1080P

WIFI очила камера, HD 1080P, WIFI, P2P, IP

Опис на производот

Wifi очила Камера DVR
1. Контрола на апликација, име на апликација: p2plivecam
2. WIFI / P2P / IP / видео снимање
3. Изградете камера од 2.0 мегапиксели
4. Видео: 1920 * 1080p
5. Поддржете TF картичка до 32G
6. Батеријата може да работи за 40min (WIFI модул)

 

WIFI очила камера, HD 1080P, WIFI, P2P, IP - 2

 

WIFI очила камера, HD 1080P, WIFI, P2P, IP - 3

 

WIFI очила камера, HD 1080P, WIFI, P2P, IP - 4

 

WIFI очила камера, HD 1080P, WIFI, P2P, IP - 5

 

WIFI очила камера, HD 1080P, WIFI, P2P, IP - 6

 

WIFI очила камера, HD 1080P, WIFI, P2P, IP - 7

 SPY200 - Снимки за фотоапаратите за очила Wifi

4228 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести