SPY249 - Камера за состаноци со пенкало OMG DVR

Камера за состаноци со HD пенкала DVR, SD Max 128G, 2.5 часа

Опис на производот

Карактеристики
● Сите функции и операции се означени со вибрации на моторот, без индикаторско светло во работна состојба.
● Висококвалитетна слика HD MOV H.264 1080P DV DC
● Видео формат: 1920X1080P
● Режим на забрзано снимање / континуирано снимање (3 слики): 12M (4032X3024)
● Полнење додека е дозволено снимање
● Макс. Поддржан е T-flash картичката 128G
● Вградената литиумска батерија овозможува континуирано снимање за 150 минути (2.5 часа)

HD Пен Состанок камера DVR, SD Max 128G, 2.5Hrs - 2

HD Пен Состанок камера DVR, SD Max 128G, 2.5Hrs - 3

HD Пен Состанок камера DVR, SD Max 128G, 2.5Hrs - 4

HD Пен Состанок камера DVR, SD Max 128G, 2.5Hrs - 5

HD Пен Состанок камера DVR, SD Max 128G, 2.5Hrs - 6

HD Пен Состанок камера DVR, SD Max 128G, 2.5Hrs - 7

 

3901 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 168.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести