SPY234 - Камера за клипови OMG со ноќно гледање, време на снимање 8-10 часа

HD клип камера, Nightvision, снимање од 8-10 часа

Опис на производот

Камера која може да ги ротира степени на 180
Снимање на видео со ноќна визија
PCM снимање со висока верност
Вибрации
Снимање на јамки
Видео за детекција на движење
Временски печат и поставување време
Поддржете TF картичка до 64GB
Батерија 3.7V 1150mAh, Време на снимање на батеријата 8-10hours
Параметри на камерата: 100W пиксел, 70 степени агол
Формат на камерата: AVI
Видео резолуција: 1920 * 1080, 25 рамки во секунда
Формат на снимање на глас: PCM 512Kbps
Големина на видео датотека: 90MB-200MB за минута
Големина на аудио датотека: 3.8MB за минута
големина: 84.5mm * 35mm * 16mm

HD клип камера, Nightvision, 8-10hours снимање - 2

HD клип камера, Nightvision, 8-10hours снимање - 3

HD клип камера, Nightvision, 8-10hours снимање - 4

HD клип камера, Nightvision, 8-10hours снимање - 5

HD клип камера, Nightvision, 8-10hours снимање - 6

HD клип камера, Nightvision, 8-10hours снимање - 7

 

4426 Вкупно прегледи 5 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести