SPY132 - Камера за полнач OMG HD WIFI

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 1

Опис на производот

Видео резолуција: 1920 * 1080p
Фреквенција на фрејмови: 25fps
Видео формат: AVI / ASF
Поддршка: WIFI (2.4G) / P2P / IP
Поддршка за откривање движење
Контрола на апликацијата ON / OFF
Следење на видео сликата во реално време
Поддржете го локалното рачно видео и Snapshot
Поддршка за DDNS (Dynamic Domain Name Server) протокол

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 2

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 3

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 4

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 5

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 6

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 7

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 8

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 9

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 10

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 11

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 12

 

HD WIFI полнач, 5.0M камера 1080p, WIFI, P2PIP - 13

 СПИ132 - Снимка за фотоапарат за полнач HD WIFI

3444 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести