SPYV005 - ОМГ Мини приврзок Звучен снимач, 30 часа снимање, 8 GB

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 1

Опис на производот

8GB Мини приврзок Диктафон, WAV формат, 192kbps 48khz
1. Изградба на литиумска батерија може да снима до 30hours
2. Формат на излез за снимање: WAV
3. Поддржете го музичкиот формат: WAV / MP3 / WMA
4. Стандарден квалитет на снимање: 192kbps
5. Изгради во меморија 8G
6. Поставување време
7. Мини големина: 5cm * 2.3cm * 0.8cm

 

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 2

 

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 3

 

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 4

 

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 5

 

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 6

 

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 7

 

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 8

 

8GB Мини визуелен диктафон, 30 час за снимање - 9

 

6929 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести