SPYV003 - OMG Дигитален диктафон, снимајте 280 часа, батерија 15 часа, 16 GB

HOT-4GB-USB-диск-снимање-пенкало-дигитален 02

Опис

1. Лесен за користење и прикривање на 280 часовен аудио-уред за снимање

Нашиот нов гласовен активиран флеш уред има убав елегантен финиш. Лесно е да се користи, Едноставно лизнете го прекинувачот на страна за да започнете со снимање. Запишува само кога ќе открие аудио и ќе ја паузира снимањето кога нема аудио.

Се евидентира во аудио квалитет на CD со нитрат од 192kbps, што ви дава поостро и јасно снимање во споредба со другите на пазарот.

Освен времето на траење на батеријата од 15, највисоката точка на продажба на оваа единица е фактот што може да снима додека е вклучен.

2. Режим за активирање на гласот

Оваа единица добива квалитетни аудиоснимки, дури и додека е вклучен за полнење. Функцијата за активирање на гласот ви овозможува да избегнувате долги часови на нечујно снимање и заштедете време на траење на батеријата.

3. Пренослив и лесен за употреба

Снимајте со помош на вградената батерија од 15 час или додека е вклучена во ѕидниот полнач.

Карактеристики 

  • Гласот е активиран
  • USB стигнале
  • Може да снима додека е вклучен во вклучениот USB ѕиден полнач
  • CD квалитет на снимање
  • Операција со еден допир
  • Компатибилен со MAC и компјутер

Технички карактеристики 

Меморија: 16GB
Време на снимање: 280 часа
Траење на батеријата: 15 часа
SHQ режим на снимање, брзина на снимање: 128 Kbps
Формат на датотека: Wav
Диск формат: Масна 32
Оперативни системи: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8, Mac, Linux
USB диск функција
големина: 64mm × 22mm × 10мм
Тежина: за 14g

Вклучува

1 x VAUSB4GB / WC Уред за снимање
1 x USB ѕиден полнач
1 x Упатство за употребаHOT-4GB-USB-диск-снимање-пенкало-дигитален 03 HOT-4GB-USB-диск-снимање-пенкало-дигитален 04 HOT-4GB-USB-диск-снимање-пенкало-дигитален 05 HOT-4GB-USB-диск-снимање-пенкало-дигитален 07 HOT-4GB-USB-диск-снимање-пенкало-дигитален

 

 

6564 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести