SPY293 - Камера за сијалички Bluetooth звучници OMG WIFI со двонасочен разговор, 4K

4K WIFI Bluetooth светилка за звучник со Bluetooth, со двонасочен говор

Опис на производот

4K Bluetooth звучник + Цветна ламба WIFI камера
Bluetooth 4.0, Пушти музика
Функција за двонасочен разговор
WIFI камера со 6pcs Super IR Nightvision
Изгради во 5.0M CMOS камера, степени 90
HD видео 4K / 2K / 1080P AVI
Поддршка за TF картичка Max 128G
LED светло во боја 7, контрола на апликации
Функција: IP / P2P, снимање на видео, движење за откривање
Поддршка за Android, IOS и компјутер

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 2

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 3

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 4

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 5

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 6

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 7

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 8

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 9

 

4K WIFI Bluetooth звучници со двонасочен звук - 10

 

5213 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 288.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести