SPY273 - Камера за копче / клип OMG WIFI 4K / 2K / 1080P

4K WIFI клип-клип камера 4K2K1080P, SD картичка Макс 128 GB, батерија 60мин - 1

Опис на производот

4K WIFI копче / клип камера DVR
Видео: 4K / 2K / 1080P
Изградба на 5.0M CMOS камера
Изградба на батерија 600mAh, работно време 60min
Поддршка за TF картичка Max 128G
Поддржете IOS и Android, компјутер
Мини Големина: 5.9 * 2.1 * 1.9cm

 

 

5168 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 168.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести