SPY266 - ОМГ Огледален фотоапарат HD4K / 2K / 1080P со ноќна визија

4K камера со ретровизори, HD4K2K1080P, 8pcs IR за Nightvision, SD картичка Max 128G

 

Опис на производот

4K WIFI огледален часовник DVR
Видео: 4K / 2K / 1080P avi 30fps
Капацитет на батеријата: 3000mAh Работа 3hours
Вграден во 8pcs Super IR за ноќен визија
Поддршка за TF картичка Max 128G
Функција WIFI / P2P / IP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5499 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 298.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести