SPY285 - Модул за камера OMG WIFI, HD4K / 2K / 1080P без ноќна визија

4K WIFI модул за фото апарати, HiSilicon 3518E V200, OV9712 2.0MP, без ноќни резолуции - 1

Опис на производот

WIFI модул на камерата без ноќна резолуција
HiSilicon 3518E V200 OV9712 2.0MP
HD видео 4K / 2K / 1080P AVI
Функција WIFI / P2P / IP
Изградба на 5.0M CMOS камера
Без ноќен визија
Вон батерија 4000mAh, може да работи 3 часа
Може да се напојува со 5V USB полнач или PowerBank
Поддржете IOS и Android
ТФ Макс 128G

 

4K WIFI модул за фото апарати, HiSilicon 3518E V200, OV9712 2.0MP, без ноќни резолуции - 2

4K WIFI модул за фото апарати, HiSilicon 3518E V200, OV9712 2.0MP, без ноќни резолуции - 3

4K WIFI модул за фото апарати, HiSilicon 3518E V200, OV9712 2.0MP, без ноќни резолуции - 4

4K WIFI модул за фото апарати, HiSilicon 3518E V200, OV9712 2.0MP, без ноќни резолуции - 5

4K WIFI модул за фото апарати, HiSilicon 3518E V200, OV9712 2.0MP, без ноќни резолуции - 6

4K WIFI модул за фото апарати, HiSilicon 3518E V200, OV9712 2.0MP, без ноќни резолуции - 7

 

4761 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 298.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести