SPY283 - OMG WIFI камера со дупки, батерија до 100 HRS во мирување

4K WIFI модул за камера, Надворешна батерија од 2500 mAh, TF Max 128G

Опис на производот

Модул за камера 4K WIFI

 • Објектив на камерата 160 степени
 • HD видео 4K / 2K / 1080P
 • Надворешна батерија 2500mAh, може да работи 4 часа, 10,00mAh - 35 часа, 20,00mAh - 70 часа, 20,00mAh - 100 часа, 
 • Моќ од 5V USB полнач или Powerbank
 • Поддржете IOS и Android
 • Функција WIFI / P2P / IP
 • Поддршка за TF Max 128G

Цени

Модул за камера 4K WIFI

Со надворешна батерија:

 • 2500mAh - Снимање во режим на подготвеност од 4 часа, 8 часа - 298 долари
 • 10,00mAh - Снимање во режим на подготвеност од 35 часа, 70 часа - 378 долари
 • 20,00mAh - Снимање 70 часа, 140 часа во мирување - 458 американски долари
 • 20,00mAh - Снимање 100 часа, 200 часа во мирување - 538 американски долари

 

 

5605 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 298.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести