SPY295 - Камера за скриена торба OMG WIFI SPY

4K WIFI SPY камера со скриена торба, 4000mAh батерија, SD картичка Макс 128G - 1

Опис на производот

4K WIFI Торба камера DVR
HD видео: 4K / 2K / 1080P H.264
Хисиликон 3518E V200 чипсет
CMOS камера 2.0MP, камера со степени 90
Вграден во батеријата 4000mAh, Работа 15 часа
Функција WIFI / P2P / IP
Поддржете IOS и Android
Поддршка за TF Max 128G

 

4K WIFI SPY камера со скриена торба, 4000mAh батерија, SD картичка Макс 128G - 2

 

4K WIFI SPY камера со скриена торба, 4000mAh батерија, SD картичка Макс 128G - 4

 

4K WIFI SPY камера со скриена торба, 4000mAh батерија, SD картичка Макс 128G - 5

4K WIFI SPY камера со скриена торба, 4000mAh батерија, SD картичка Макс 128G - 6

 

4449 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 248.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести