SPY267 - Скриена камера OMG WIFI Pinhole SPY со ноќно гледање и вградена батерија

Опис на производот

60cm Објектив за фото апарат WIFI со ноќен режим
HD видео 4K / 2K / 1080P AVI
Функција WIFI / P2P / IP
Изградба на 5.0M CMOS камера
Изградба во 4pcs 940nm IR За контролирање на ноќнизмот со APP
Изградба на 600Mah батерија, може да работи 1hour
Моќ од 5V USB полнач или Powerbank
Поддржете IOS и Android
Камера со должина од 60cm

 

 

 

 

 

 

 

4896 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 328.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести