SPY220 - OMG 2 Gang WIFI излезен Wallиден приклучок СПИ скриена камера, снимање 70 часа и време на подготвеност 100 часа

2 ганг WIFI приклучен Wallиден штекер SPY скриена камера

 • Скриен видео рекордер: Многу мал и лесен, компактен дизајн; Поддржете TF картичка до 32GB (не се вклучени); Поддржувајте снимање и полнење во исто време, поткренете ја видео-снимката.
 • Wi-Fi камера, лесно да се користи: (Важно: Ве молиме внесете ги ТФ картичките пред да го користите !!!) Оваа скриена камера има WiFi: Најновиот чип решение HiSilicon носи стабилна WIFI конекција. Поддршка за локално и далечинско поврзување, растојание за WiFi за 10m-20m, Управување со лозинки за заштита на вашата приватност. совети: предуслов за далечинско поврзување е да се обезбеди мобилен телефон да има пристап до Интернет: WIFI или мобилна телефонска мрежа.
 • Детекција на движење: Кога ќе се открие движење, камерата автоматски ќе почне со снимање. И со снимање во реално време, овој мини-прирачник верно ќе ја сними акцијата на непоканет гостин во реално време и секоја должина на видео датотеката е XXXX минута. Поддржува видео снимање во реално време.
 • практична работа: Резолуција на видео: True HD 1280x720P, Доведете видео и квалитет на слика со висока дефиниција. Со 10,000 mAh литиумска батерија, одржливо видео снимање 15 часа. Поврзување со мобилен телефон / таблет / компјутер директно со пребарување WiFi сигнал на камерата. Можете да гледате видео од камерата во времето. Нема потреба WiFi рутер за пренос.

користење

(1) Монитор и безбеден ентериер, како спални, апартмани, семејни соби, расадници, гаражи, куќи за гости и многу повеќе.
(2) Дади камера, монитор за домашни миленици или да бидете сигурни дека вашите постари роднини се безбедни и здрави.
(3) Камерата го штити вашиот дом со одвраќање на премостувачите.

Предности

 • Најновиот Хилиликон чип безжично решение носи непрекинато, стабилно WIFI врска.
 • WiFi ефективното растојание на овој фото апарат е за 30m, овозможувајќи ви да ја поставите камерата по желба.
 • Резолуција на видео: True HD 1280x720P, Доведете видео и квалитет на слика со висока дефиниција
 • Вградена литиумска батерија од 10,000 mAh: трајно снимање до 15 часа.
 • MAX поддржува до 32GB SD картички.

Повеќе функции

 • Многу мала леќа и волумен, така лесно можете да ја скриете без да бидете забележани. Канцеларија, патување, продавница, дома безбедно за различни намени (деца, миленичиња, бебиситерка, стари лица).
 • Снимањето на јамки е стандардно за да ја пребрише најстарата датотека со најновата.
 • Детекција на движење: Кога детектира движење, камерата автоматски ќе почне со снимање.
 • Прилагодлив датум и време воден печат.
 • Производот е опремен со интерфејс за полнење со голема брзина 2.0, побрзо полнење, пократко одземање време.
 • Преку мобилната моќ, приклучок за полнење.
 • Топло совети: Бидејќи ова е камера со копчиња, немојте да го преклопувате кабелот и да го заштитите.
 • Поврзете ја камерата: За гледање на видео во реално време, има начини на 2: едниот е локално гледање преку поврзување со WIFI. другиот е далечински преглед на далечина.
 • Едноставен АПП оперативен интерфејс, контролирајте повеќе едноставен, полесен за употреба.
 • Резолуција на видео: True HD 1280x720P, Доведете видео и квалитет на слика со висока дефиниција.

спецификации

 • поддршка снимање и полнење во исто време,
 • поддршка јамка видео снимање,
 • поддршка 32GB микро TF картичка во макс (Не се вклучени)
 • Поддршка за локално и далечинско поврзување, растојание за WiFi за 30m, Управување со лозинки за заштита на вашата приватност.
 • совети: предуслов за далечинско поврзување е да се обезбеди мобилен телефон да има пристап до Интернет: WIFI или мобилна телефонска мрежа.
 • Детекција на движење: Кога ќе се открие движење, камерата автоматски ќе почне со снимање. И со видео-снимка во реално време, овој мини-прирачник верно ќе ја сними акцијата на непоканет гостин во реално време и секоја должина на видео датотеката е минута. Поддржува видео снимање во реално време.
 • Резолуција на видео: Вистински HD 1280x720P,
 • Литиумска батерија: 10,000 XNUMX mAh
 • Агол на објектив: степени на 90
 • Одржливо видео снимање: до 15 часа.
 • Поврзување со мобилен телефон / таблет / компјутер директно со пребарување WiFi сигнал на камерата. Можете да гледате видео од камерата во времето.
 • Нема потреба WiFi рутер за пренос.

 

2 банда WIFI ѕиден втиснат приклучок од шпион SPY скриена камера - 5

 

2 банда WIFI ѕиден втиснат приклучок од шпион SPY скриена камера - 6

 

2 банда WIFI ѕиден втиснат приклучок од шпион SPY скриена камера - 7

 

2 банда WIFI ѕиден втиснат приклучок од шпион SPY скриена камера - 2

 

2 банда WIFI ѕиден втиснат приклучок од шпион SPY скриена камера - 4

 

5682 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 350.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести