SPY129 - OMG USB кабелска камера со кабел (2 метра)

2 метар USB кабел со копче камера, 1280x960 - 1

Опис на производот

1. Компактен дизајн, пренослив дом носат DV, DC
2. AVI видео формат 1280 * 960 30 фрејмови во секунда
3. брз пренос на интерфејс USB2.0
4. Најголемата може да поддржува 32 g Т - флеш картичка
5. Должина од два метри, погоден за инсталирање
6. Може да биде опремен со мобилни напојување или адаптер, не треба да се грижите за време на камерата помалку од
7. Камера со автоматски циклус, не мора да се грижите дали ќе останете без меморија
8.Поврзете го адаптерот, конекцијата е 220 v напојување, моќта никогаш не е избрана структура на изглед

 

2 метар USB кабел со копче камера, 1280x960 - 2

 

2 метар USB кабел со копче камера, 1280x960 - 3

 

2 метар USB кабел со копче камера, 1280x960 - 4

 

2 метар USB кабел со копче камера, 1280x960 - 5

 

2 метар USB кабел со копче камера, 1280x960 - 6

 

2 метар USB кабел со копче камера, 1280x960 - 7

 

4143 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 148.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести