SPY045B - OMG копче за дупчиња Камера за носење FULL HD

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 1

 • име: WIFI / IP камера
 • Видео формат: AVI
 • Формат на слика: M-JPEG
 • резолуција: 1920 * 1080
 • Компресија на видео: H.264
 • тип: Дигитален фотоапарат, Full HD модул за камера
 • Сензор: CMOS
 • Технологија: Обектив
 • Посебни карактеристики: Full HD модул со камера
 • Пиксел: 5 мегапикселна CMOS
 • резолуција: 30fps ± 1fps
 • Начин на чување: TF-32G
 • Напон на полнење: DC-5V
 • Видео пропорција: 4: 3
 • антена: 2.4G 802.11n WIFI
 • Поддршка: детекција на движење
 • Кабелски ленти: 175mm
 • Систем: Windows / IOS / Android

 

 

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 2

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 3

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 4

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 5

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 6

 

3379 Вкупно прегледи 5 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести