SPYV025 – OMG мини диктафон за автомобил, снимање 30 часа

SPYV025 - Во автомобил рекордер
 

главните функции

* 1024Kbps PCM висока верност на снимање
* Снимки и репродукција на музика, FM радио
* Репродукција преку слушалка за слушалки
* Поставување на време
* Вграден високо чувствителен микрофон
* Со клип и магнет
* Автоматско прекинување на секцијата
* Автоматски зачувувајте ги датотеките за снимање кога батеријата е ниска
* Пренесување и полнење на USB податоци, истовремено снимање и полнење

100M безжичен микрокривен диктафон со долги релации, 16GB, до 30 час за снимање - 2

100M безжичен микрокривен диктафон со долги релации, 16GB, до 30 час за снимање - 3

спецификации

големина: 57mm * 24mm * 10mm
Тежина: 16g
Напојување: Полимерна батерија 3.7V 120mAh (максималното време на континуирано снимање е до 30 часа)
Формат на снимање: WAV, 192Kbps / 1024Kbps
8GB Време на снимање: за 188 часа / околу 36 часа
7773 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести