SPY226 - Супер ноќна визија со камера на lightвездената светлина

Камера со пенкало за ноќно осветлување, Супер ноќност, HD1080P, TF Max 128G

Опис на производот

Ѕвездената ноќна камера за видео камери
Запишува до растојание од 4-5m во целосна темнина.
3 часови континуирано дневно снимање.
1.5 часа снимање на ноќно гледање.
1080P / 720P / VGA пиксели.
65 степен агол камера.
1080p резолуција Видео;
Поддршка за TF картичка Max 128G

 

Starlight Ноќен Визија Пен камера, Супер Nightvision, HD1080P, TF Макс 128G - 2

 

Starlight Ноќен Визија Пен камера, Супер Nightvision, HD1080P, TF Макс 128G - 3

 

Starlight Ноќен Визија Пен камера, Супер Nightvision, HD1080P, TF Макс 128G - 4

 

Starlight Ноќен Визија Пен камера, Супер Nightvision, HD1080P, TF Макс 128G - 5

 

Starlight Ноќен Визија Пен камера, Супер Nightvision, HD1080P, TF Макс 128G - 6

 

Starlight Ноќен Визија Пен камера, Супер Nightvision, HD1080P, TF Макс 128G - 7

 

Starlight Ноќен Визија Пен камера, Супер Nightvision, HD1080P, TF Макс 128G - 8

 

Starlight Ноќен Визија Пен камера, Супер Nightvision, HD1080P, TF Макс 128G - 9

 

4494 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 228.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести