SPY355 - Преносен менувач на глас OMG

SPY355 - Пренослив менувач на глас - сите карактеристики 3

Мини адаптер за менување на гласот 7 режими за промена на гласот микрофон прикривање на телефонскиот микрофон адаптер за промена на гласот

Опис:
• Гласовниот менувач има 7 различни опции, маж од жена, жена од маж, мало девојче, бебе, магичен глас, длабок глас, оптимус премиер.
• Може да се користи на кој било мобилен телефон, компјутер, таблет iPad, конзола за игри PS4, конзола за игри XBOX и која било играчка платформа.
• Многу мал, лесен за носење, приклучок и играње, многу лесен за употреба и нема потреба да инсталирате драјвер.
• Промена на гласот се користи за воспоставување повици и забава со пријатели, гласовна промена на онлајн игри, итн.
• Тоа е уред што мора да го имате.
• Интерфејсот на овој менувач на глас е тип 3.5 mm; во ред е да користите аудио кабел за конверзија со 3.5 мм интерфејс.
• Може да се користи директно на вашите омилени слушалки, слушалки.

спецификација:

  • тип: Промена на глас
  • материјал: ABS
  • Боја: црна
  • Сигнал на бучава сооднос: 106dB
  • Динамички опсег: 106dB
  • Капацитет на батеријата: 300mA / 3.7V
  • Внесување за полнење: DV5V / 1A
  • Енергија на батеријата: 3.7час
  • Ефикасност на батеријата: целосна моќност околу 3-4 часа
  • големина: 75 * 50мм / 3.0 * 2.0

 

1198 Вкупно прегледи 5 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести