SPY995 - детектор за грешки во камерата OMG SPY - детектор за сигнал / леќа / магнет

SPY995 - SPY камера детектор - сигнал-леќа-магнет детектор

Опис на производот

Главна карактеристика
1. Сет на професионално откривање на радиобранови, откривање на магнетно поле, откривање на скриена жична или безжична опрема за камери, откривање на повеќе функции како професионален детектор за постари лица
2. Со висока чувствителност, широк прилагодлив опсег, широка фреквенција на откривање
3. Едноставна работа, лесна за носење, функција за аларм на звучни и светлосни вибрации
4. Може да открие мобилна телефонија, Unicom, телеком 2G, 3G, 4G опсег со мобилна телефонија SIM картичка **, GPS локатор
5. Може да открие опрема од безжична камера од 1.2 G до 5.8 G
6. Може да го открие магнетниот локатор во состојба на мирување
7. ЛЕД ласерската технологија може да ја открие состојбата на мирување на опремата за безжична или жична камераТехника податоци
Фреквентен опсег: 1-8000MHz
Динамички опсег на откривање:> 73db
Чувствителност на откривање: <0.03mv
Опсег на откривање
2.4G: квадратни метри 10
1.5G: квадратни метри 15
Мобилен опсег 2.4G / 3G / 4G
Сигнал: квадратни метри 15
Изградба на 3.7V 1000mAh работно време на батеријата 4-5hours

SPY995 - SPY Детектор на камерата - детектор за сигнал-леќа-магнет - 2

SPY995 - SPY Детектор на камерата - детектор за сигнал-леќа-магнет - 3

SPY995 - SPY Детектор на камерата - детектор за сигнал-леќа-магнет - 4

SPY995 - SPY Детектор на камерата - детектор за сигнал-леќа-магнет - 5

SPY995 - SPY Детектор на камерата - детектор за сигнал-леќа-магнет - 6

SPY995 - SPY Детектор на камерата - детектор за сигнал-леќа-магнет - 7

SPY995 - SPY Детектор на камерата - детектор за сигнал-леќа-магнет - 8

 

5392 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести