SPY358 - WIFI очила

SPY358 - WIFI очила

SPY358 - WIFI очила

СПЕЦИФИКАЦИЈА

 • - Особеност 1080p камера за очила за сонце
 • - Видео резолуција 1920х1080П
 • - Резолуција на слика 1920 × 1440
 • - Времетраење на напојувањето 40 минути
 • - Функција Далечинско гледање, видео, фотографија, видео за откривање на движење, функции за следење
 • - Поддржете TF / MicroSD картичка MAX-128GB
 • - 2.0MEGA леќа
 • Агол на гледање на леќата: 90 степени
 • Видео формат: MP4
 • Формат на слика: JPG
 • Време на полнење: 2 часа до целосно полнење

 

845 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести