SPY356 - Снимач на аудио и видео камери за очила OMG SPY

SPY356 - СПИО очила за снимање аудио и видео камери

Видео формат: AVI
Видео кодирање: M-JPEG
Видео резолуција: 1920 * 1080P или 1280 * 720P VGA
Стапка на видео-рамка: 30fps ± 1fps
Софтвер за репродукција на медиуми: Прикачен софтвер во оперативниот систем или софтвер за мејнстрим видео репродукција
Формат на слика: JPG
Пиксел на сликата: 12MP
Сооднос на слика: 4: 3
Компатибилен O / S: Windows me / 2000 / XP / 2003 / vista; Mac OS 10.4; Линукс;
Напон на полнење: DC-5V
Време на полнење: За 1.5 часа
Интерфејс: Мини 5Pin USB
Начин на чување: Микро SD (TF) картичка, до 32GB
Батерија: Литиум полимер со висок капацитет
1135 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести