SPY067 - Видео камера за очила за сонце OMG шпион - 5MP, 1080P HD

Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 1

производ вовед

Ова е прва HD-DV очила за сонце, можете да снимате видео со висока дефиниција, да добивате висококвалитетни фотографии, повеќефункционални спортски очила за сонце, поддршка Micro SD (TF) картичка, со едноставна работа, елегантен дизајн, мала големина, лесно носи. Тоа е добра алатка за стрелец, лов, риболов, полиција, патување и живеење, итн. Може да снима во реално време секој незаборавен момент во животот, со мазен и елегантен дизајн за мажи и жени, длабоко фаворизиран од корисниците.

Спецификација за производ

 • Видео формат: AVI
 • Видео кодирање: М - ЈПЕГ
 • Видео резолуција: 720*480/1280*960/1280*720/1920*1080P VGA
 • FPS видео рамка: 30 FPS плус или минус 1
 • Формат на слика: JPG
 • Пиксели на слика: 5M Pix 
 • Сооднос на слика: 4: 3
 • Систем за поддршка: Windows мене / 2000 / xp / 2003 / Vista, Mac OS 10.4, Linux
 • Напон на полнење: DC 5 v
 • Тип на USB интерфејс: Мини 5 Пин
 • Поддршка за складирање: MicroSD (TF) до 32 GB
 • Капацитет на полимерни литиумски батерии: 320 mAh

Информации за пакување

 • Поларизиран објектив
 • Големина на кутија: 200 * 55 * 85 mm
 • Тежина на производот: 50 g

 

Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 2 Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 3 Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 4

Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 5

3736 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести