SPY069 - Видео камера за очила за сонце OMG шпион - 12MP, 1080P HD

Шпионски очила за сонце за видео камера - 12MP, 1080P HD - 1

производ вовед

Овој производ е прва дигитална камера со висока дефиниција со очила, TF мемориска картичка, за снимање на видео со висока дефиниција. овој производ е едноставен, компактен, убав и практичен, лесен за носење, е безбедноста, образованието, семејниот живот во области како што се основните комунални услуги, фаворизирани од корисниците

Функции

1. Снимка на видео Full HD 1080p
2. 12MP фотографски
3. Може да се користи како диск за движење
4. Веб камера

параметри

Проект Поврзани параметри
Видео формат AVI
Видео кодирање M-JPEG
Резолуција на видео 1920 * 1080P VGA
Видео рамката 30fps
Софтвер за играчи оперативниот систем го носи софтверот на мејнстрим видео плеер
Формат на слика JPG
Пиксел на слика 12 милиони пиксели
Скала на слика 16: 9
Систем за поддршка Windows me / 2000 xp 2003 / Vista: M
Капацитет на батериите 300mAh
Напон за полнење DC-5V
Тип на интерфејс MINI 8pin USB
Поддршка за складирање микро SD картичка
Батерија тип Полимер литиум

Шпионски очила за сонце за видео камера - 12MP, 1080P HD - 2 Шпионски очила за сонце за видео камера - 12MP, 1080P HD - 3 Шпионски очила за сонце за видео камера - 12MP, 1080P HD - 4 Шпионски очила за сонце за видео камера - 12MP, 1080P HD - 5

4510 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести