SPY185 - скриена камера со шишиња OMG со детекција на движење

Скриена камера во шише, откривање на движење

Опис на производот

Скриената камера со шише е лесна за ракување и има долг век на траење на напојувањето до 2 часа. Поддржува целосна HD резолуција заедно со мемориска картичка до 32 GB. Материјалот за шишиња е PEI од храна, кој е безбеден да содржи вода за пиење и траен за употреба долго време

Видео снимање, откривање на движење
Видео формат: AVI
Видео Кодирање: M-JPEG
Видео резолуција: 1920 * 1080P
Видео рамки: 30fps
Агол на снимање: 65 степен
растојание: 3-8 метри
Тип на батерија: Вграден полимер батерија со висок капацитет 550mAh, траење на батеријата од 2 часа
Поддршка за складирање Micro SD Card: Макс 32G

 

Скриена камера со шише, откривање на движење - 2

 

Скриена камера со шише, откривање на движење - 3

 

Скриена камера со шише, откривање на движење - 4

 

Скриена камера со шише, откривање на движење - 5

 

Скриена камера со шише, откривање на движење - 6

 

Скриена камера со шише, откривање на движење - 7

 SPY185 - Снимка за скриена фотоапарат во ботел

4490 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 178.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести