GPS051D - Преносен GPS магнетски шпионски тракер за возила / автомобил OMG

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - Главна страницаапликација

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - Апликација (MOM решенија)

Долг век на батеријата 

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - Траење на батеријата (решенија OMG)

 

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - СЛЕДЕЕ на ГПС (OMG-решенија)

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - Историско следење на рутата (OMG-решенија)

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - Магнетна монтажа (OMG-решенија)

Далечински говорен мониторинг

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - Мониторинг на далечински глас - OMG решенија

 

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - Лесна инсталација (OMG-решенија)

 

GPS051 - Преносно GPS SPY возило - Магнетски тракер за автомобили - Сертификација (OMG-решенија)

спецификација

Димензија: 10 см x8 см x 2.5 см
Тежина: 45g
Мрежа: GSM / GPRS / GPS
Бенд: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
GPS чип: UBLOX UBX-G7020
GPS чувствителност: -159dBm
Точност на GPS: 5m
Полнач на ѕид: 110-220v влез 5V-1A излез
Батерија: Полнена батерија од 3.7V 10000 mAh Li-ion
Застани: 120 денови
Време е прво да го исправиме
Студен статус 45-ти
Топол статус 35s
Топол статус 1
Температура на складирање: -40 ° C до + 85 ° C
Операција Temp: -20 ° C до + 55 ° C
Влажност: 5% –95% некондензација

1629 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести