SPYV016 - Ултра-тенок гласовен снимач на OMG, 50 часа време на снимање

Ултра тенок диктафон, 50 часот Време на снимање - 1

Опис на производот

Ултра-тенок и долготраен снимач на звук, WAV 192kbps, 50почетно време за снимање, 8GB
Superthin дизајн, метален дело
Формат за глас: Wav 192kbps
MP3 Player
Изградба на батерија од 300mAh, може да снима до 50 часа
Изградба на меморија 8GB

 

Рекордер, 50 часот Време на снимање - 2

 
Ултра тенок диктафон, 50 часот Време на снимање - 3

 
Ултра тенок диктафон, 50 часот Време на снимање - 4

 
Ултра тенок диктафон, 50 часот Време на снимање - 5

 
Ултра тенок диктафон, 50 часот Време на снимање - 6

 
Ултра тенок диктафон, 50 часот Време на снимање - 7

 
Ултра тенок диктафон, 50 часот Време на снимање - 8

 

7921 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести