SPY233 - Шпионска камера на спектакли на OMG допир

Опис на производот

Без копче, целосно скриена леќа; Совршена чаша камери
Сензор за слика: 5 мега пиксели CMOS сензор
Видео резолуција: FHD 1080P (1920 * 1080) Пиксели @ 30fps;
Стандардна видео резолуција: FHD 1080P @ 30fps;
Видео формат на датотека: AVI (MJEPG)
Видео со звук: Да
Вграден микрофон: поддршка
Вградена меморија: 16GB
Контрола на блендата: Допир
Поле на видливоста на: 120 °
ЕК Компензација: Автоматски;
Балансот на белата боја: Автоматски
Извор на напојување: 5V / 500mah DC влез
Вградена батерија: 3.7 V 300mah полимерна батерија
Време на полнење: за 50 минути
Работно време: за 70 минутите
Време на складирање на видео: 130 минути, кружни видео
Тежина: 41.5g
големина: 134.6 135.7 * * 49.5mm
Батерија: Безбедносен материјал и високо ефикасна полимерна батерија се користат без зрачење или штета за човекот

 

Спектакли шпион камера DVR, 5.0MP CMOS1080P30fps 120Degree - 2

 

Спектакли шпион камера DVR, 5.0MP CMOS1080P30fps 120Degree - 3

 

Спектакли шпион камера DVR, 5.0MP CMOS1080P30fps 120Degree - 4

 

Спектакли шпион камера DVR, 5.0MP CMOS1080P30fps 120Degree - 5

 

Спектакли шпион камера DVR, 5.0MP CMOS1080P30fps 120Degree - 6

 

Спектакли шпион камера DVR, 5.0MP CMOS1080P30fps 120Degree - 7

 

Спектакли шпион камера DVR, 5.0MP CMOS1080P30fps 120Degree - 8

 

Спектакли шпион камера DVR, 5.0MP CMOS1080P30fps 120Degree - 9

SPY233 - Снимки за шпионска камера на спектакли

4219 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 248.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести