SPY009 - Скриена шпионска видео камера со џебно пенкало

SPY09 - Џеб видео Пен камера

Ocketебна видео пенкала - HD 720P мини скриена камера шпионско пенкало, каросериска камера со аудио и снимач на глас, плус 5 часа време за снимање за полиција, приватни истражувачи и прикриена работа

  • Добро дизајниран шпион камера Пен: Изгледа како пенкало кога ќе го ставите во џеб, но никој нема да знае дека тоа е камера. Мини преносливата камера за тело удобно се вклопува во вашата рака, џеб или фиока. Доволно е мал за да се сокрие насекаде и е дизајниран специјално за полициско снимање или за тајни истраги.
  • Супериорен квалитет на видео и звук: Џебната видео камера снима висококвалитетни видео записи 1280 * 720P. Со својот вграден микрофон, тој исто така работи многу добро како диктафон. За време на континуирано снимање, тој ги зачувува видео датотеките во 5-минутни сегменти, и има датумска ознака на секоја датотека како референтна точка при разгледување на датотеките.
  • Ултра долго време на снимање: Со вградената батерија на полнење 720mAh, преносливиот пенкало со камера за снимање поддржува снимање до 5 часови по целосно полнење. Исто така, исто така поддржува снимање и полнење истовремено, така што можете да прикачите надворешна банка за напојување или адаптер за полнење за полнење додека снимате.
  • Многу лесно да се користи: Едноставно притиснете го копчето за да започнете и да го прекинете снимањето. Ова е најдобриот приклучок и играј шпионски пенкало на пазарот. Едноставно приклучете го шпионското перо во вашиот компјутер со вклучен USB кабел и прегледајте ги вашите снимки. Тоа е толку лесен за детето да може да го користи тоа дете.

SPY09 - Џеб видео Пен камера - Големина

SPY09 - Pocket видео Пен камера - лесен за користење

SPY009 - Снимки за џебни видеокамери

4541 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 188.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести