SPY248 - OMG Bluetooth звучник / часовник со ноќна визија

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник часовник, Nightvision

Опис на производот

Bluetooth звучник Часовник WIFI камера
1. Bluetooth 4.0, Пушти музика
2. Функција часовник
3. WIFI камера со 8pcs IR Nightvision
4. Изградба во 5.0M CMOS камера, 120degree
5. HD видео 2K / 1080P AVI
6. Поддршка за TF картичка Max 128G
7. Функција: IP / P2P, снимање на видео, движење за откривање

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник, часовник - 2

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник, часовник - 3

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник, часовник - 4

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник, часовник - 5

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник, часовник - 6

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник, часовник - 7

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник, часовник - 8

Скриена шпионска камера WIFI Bluetooth звучник, часовник - 9

 

6553 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 278.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести