SPYV027 - скриен снимач на глас OMG, 600 часа, вграден 8G

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 1

Опис на производот

600часа скриен диктафон / Мини големина / Изградба во магнет
1. Аудио формат: WAV 192kbps, 48KHz
2. Едно клучно снимање на глас
3. Снимање на глас на долги релации
4. Изградба во 8G меморија, Може да се чува за 94hours
5. Време на снимање на батеријата 600hours
6. Изградба на магнет, репродукција функција
7. MP3 Player
8. Систем за поддршка: Windows2000 / XP / 7 / 8 / 10

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 2

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 3

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 4

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 5

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 6

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 7

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 8

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 9

Скриен диктафон, 600 часот, Buildin 8G - 10

 

8204 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести