SPY999 - Детектор на грешки во скриена анти-шпионска камера OMG

Детектор за грешки во РФ

Опис на производот

Професионален уред за детекција на радио, висока чувствителност, прилагодлив праг, голем опсег на откривање на фреквенција
Лесен за употреба (само прекинувач + копчето за чувствителност), Индикатор за звук и светлосен аларм, прецизен и сигурен
Може да открие мобилна, уником, телеком, 2G / 3G / 4G картичка за грешки и локатор
Може да открие Локатор на пакети за локатор на локации со голема брзина
Откријте безжична камера 1.2G / 2.4G
Може да открие скриена безжична камера од 5.8 GHZ и безжично прислушување
Фреквентен опсег: 1MHz-8000MHz
Откривање на динамички опсег:> 73Db
Сензитивност за откривање: ≤0.03mw (главна фреквенција)
Опсег на детектирање:
Безжична камера од 2.4 GHz: 15 (стандардна камера од 10mW)
Безжична камера од 1.2 GHz: 10 (стандардна 10mW камера)
Мобилен: 2G / 3G / 4G: 10
Индикација: 9level LED Светлечки инструкции / инструкции за модулациски звук
Моќност: Вградена литиумска полимерна батерија 3.7 V800mAH
Работна струја: 60mA
Работно време: 10 15-часа

 

RF детектор на бубачки - 7

 

RF детектор на бубачки - 1

 

RF детектор на бубачки - 2

 

RF детектор на бубачки - 3

 

RF детектор на бубачки - 4

 

RF детектор на бубачки - 5

 

4676 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести