SPY002 - Скриена видео-камера на Фото рамка OMG

Скриена шпионска камера со HD 720P

 • Единствена незабележлива безбедносна камера: високо сокриен вграден објектив за да одговара на фото рамката како домашна декорација, никогаш нема да го најдете леќата на фотоапаратот дури и да погледнете во него, една од најскриените камери
 • Напредно без осветлување за ноќна визија Технологија: Камерата има црна LED диоди кои се невидливи и прикриваат дека ветуваат ноќен визуелен опсег до 15 до нозете 25 Во вкупната темнина. (LED не свети во употреба)
 • Вградена батерија со супер капацитет 10000mah: Рачно снимање за дневно време до 30 часови и ноќе визуелно снимање време до 10 часа.Ако PIR движење активира снимање време на чекање до 2 години
 • Повеќе функции за различна употреба: Снимање на детекција на движење на PIR, запишување на звук за звук, снимање на јамки е стандардно да се пребрише најстарата датотека со најновата. (Јамката и аудио би можеле да бидат вклучени или исклучени лесно како што сакате)
 • 720P HD Super Clear видео квалитет:1280 * 720P на 30fps поддршка микро SD картичка до 32gb (не вклучуваат), снимање со датум / време воден печат кој е прилагодлив

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - Главна

 

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - димензија

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - Карактеристики

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - Апликации

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - Ноќна визија

HD 720P фото-рамка Скриена шпион камера - Вградена батерија 10000mah Здраво збогум на чести полнење!

Вградена батерија од 10000mah: Кажи добро од почето за полнење!

Вграден во 10000mah Супер батерија: рачно снимање за дневно време до 30 часа и ноќно визуелно време на снимање до 10 часа. Или PIR движење активирано снимање време на подготвеност до 2 години.

Оваа лична камера за надзор е ефективно надополнување на системот за безбедност во домот, дури и ако има прекин на услугата за електрична енергија.

Време на полнење: околу 20 часа од 2A USB адаптер за напојување.

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - исклучително добро тајна Зборуваат добро на сите топки или очи ...

Исклучително добро прикриен: Кажете збогум на сите топки или очи…

 • Високо сокриен вграден објектив за да одговара на фото рамката како декорација на домот, можеби никогаш нема да го најдете леќата на фотоапаратот, дури и да погледнете во него, повеќе скриени од други лични заштитни камери.
 • Едноставен и практичен, вграден штанд и виси отвор, можете да го отворите својот штанд и да го ставите на маса, исто така можете да го обесувате на ѕидот. Не само што може да се користи како скриена камера, туку и како домашна декорација.
 • Време на полнење: околу 20 часа од 2A USB адаптер за напојување.

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - снимање на глас звук

 • 720P HD Super Clear видео квалитет: 1280 * 720P при поддршка на 30fps
 • Микро SD картичка до 32gb (не вклучува),
 • Аудио може да се вклучи или исклучи во секое време за да се заштити приватноста за време на снимањето
 • Снимајте со воден печат датум / време кој е прилагодлив.

Забелешка: Камерата не работи без инсталирана микро SD картичка, пред да ја користите, треба да купите посебно.

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - Црна Лед

 • Тој има најдобар ефект за ноќно гледање во полето на 1mm леќата, со технологијата на Црното LED диоди, камерата не прави никакво видливо светло во текот на ноќта за време на работата.
 • Вистинско ноќно гледање: споредете слични производи во аспект на способноста за ноќно гледање, може дури да работат и во сите темни средини.

HD 720P фото рамка Скриена шпион камера - Циклична снимка

 • Видео запис за откривање на движење на PIR: за 1 минута по датотека
 • Снимајте постојано: околу 10 минута по датотека
 • Снимање на јамки: нема потреба да се грижите за мемориската картичка ќе биде полна, автоматски ќе ги пребрише најстарите додадени фајлови со најновата, ве молиме да ги извадите важните видео датотеки навремено.

SPY002 - Снимки на скриената камера на рамката за фотографии

5490 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 278.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести