SPY994 - OMG Professional SPY фотоапарат бубачки RF детектор, 20-6000MHz, растојание до 30m

Професионален SPY фотоапарат за детектор РФ, грешка, 20-6000MHz, растојание до 30m

Опис на производот

спецификација:
(1) Опсег на детектирање на фреквенцијата: 1MHZ-8000MHZ
(2) Главна фреквенција: 800-1500MHz; 1800-2500MHz
(3) Радиус Опсег: До 30m
(4) Откривање на чувствителност:
Фреквентен опсег: 20-6000MHz.
GSM800, GSM900, GSM1800, GSM1900, PHS1900, CDMA850, 3G и WiFi, Bluetoothфункција
Откривање на безжичниот сигнал испратен од безжичниот телефон или тракерот на објективно место и проверка дали постои силна електромагнетна локација на работното место или домување.Технички индекси
Откривање на чувствителност: <= 0.05mw
Детекција на динамички опсег: 70dB
Начин на наведување: нивоа на 9 индикатор за светодиодска луминесценција / упатство за звук
Моќ: 9V ламинирана батерија
Обем: 120 * 62 * 22mm

Професионален шпионски детектор на бубачки RF детектор, 20-6000MHz, растојание до 30m - 2

Професионален шпионски детектор на бубачки RF детектор, 20-6000MHz, растојание до 30m - 3

Професионален шпионски детектор на бубачки RF детектор, 20-6000MHz, растојание до 30m - 4

Професионален шпионски детектор на бубачки RF детектор, 20-6000MHz, растојание до 30m - 5

Професионален шпионски детектор на бубачки RF детектор, 20-6000MHz, растојание до 30m - 6

Професионален шпионски детектор на бубачки RF детектор, 20-6000MHz, растојание до 30m - 7

 

4517 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести