SPY076 - скриена камера со шпионска чаша вода OMG преносна 1280 × 960 HD

Преносна 1280x960 HD скриена камера за шпионски вода

  • Шпионски мини дигитален фотоапарат, пренослив чаша
  • Снимање на детекција на движење, видео резолуција: 30 fps (1280 x 960)
  • Мемориска картичка: Поддржува до T-флеш картичка 32GB 
  • Батериите може да траат до 5 до 6 часа на снимање на видео, видео формат: AVI
  • Опремен со USB кабел за полесно да испраќате датотеки на компјутер

Опис на производот

Мултифункционална камера за чаши Скриен DV DVR надзор DVR
Верувале или не! Ова е скриена камера, која ви овозможува тајно снимање на видео со висока верност MIC.
Широко се користи во деловни преговори и истраги за криминал, кој води доказ за бизнис и суд. Исто така, може да се користи како пренослив уред за складирање за безбедно зачувување на важни податоци.

Карактеристики

1. Ова е мултифункционална чаша камера
2. Изработени од високо квалитетен и издржлив материјал
3. Компактен дизајн и лесен за употреба
4. Таа има усвоено уникатен ултра-пренослив дизајн, што го прави применлив за секоја област
5. Куп камерата носи повеќе погодност, безбедност и забава на вашиот секојдневен живот
6. Поддржи детекција на движење

спецификации

Видео резолуција: X 1280 960
Работно време: 5-6 часа
Капацитет на меморија: Поддршка до 32GB (не се вклучени)
УСБ влез: USB 1.1
Батерија: bulit-in батерија
големина: (2.99 x 5.94) инч / (7.6 x 15.1) cm (дијаметар x H)

Пакетот вклучува

1 x мултифункционална куполна камера сокриена
1 x USB кабел
Прирачник за корисник x 1

информација за продуктот

Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 2 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 3

Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 4 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 5 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 6 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 7 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 8

 

4379 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести