СПЈ11 - скриена камера OMG пренослива мини шпионска USB диск

SPY11 - HD пренослив мини HD DVR SPY USB DISK

 • Шпионира камера: Навистина тајно, исто како и обичен USB диск
 • Супер Мини: Лесен за носење и употреба
 • Видео резолуција: 1280 X 960 VGA; Резолуција на слика: 1600 X 1200
 • Мулти-Функција: Фотографирање / Видео клипови, Вебкамера
 • Мемориска картичка: Поддршка Micro SD картичка до 16gb (не се вклучени)

Опис на производот

 • големина: Нема меморија
 • Боја: U802
 • Видео формати: AVI
 • Видео резолуција: X 1280 960
 • Резолуција на сликата: Max.1600 x 1200
 • Стапка на видео: 30fps
 • Медиуми играчи: Инсталиран во оперативниот систем или мејнстрим медиа плеерите
 • Формати на слики: JPG
 • Работно време на батеријата: 60 минути
 • Напон на полнење: DV-5V
 • Видови на пристаништа: USB 2.0
 • Видови на заштеда: TF картичка со 8G Momery картичка вклучена (До 16 GB)
 • Микрофон: Вграден во
 • Печатање за време / датум: поддршка
 • Demession (L x W x T): 48x18x12mm

Пакет Содржина:

 • 1 x Mini DV
 • 1 x Приврзок за клучеви
 • 1 x USB кабел
 • 1 x Упатство

Забелешка: Micro SD картичката не е вклучена во пакетот

3799 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести