SPY117 - OMG полесна камера скриена HD шпионска камера 1080P Вистинска полесна камера

Полесна камера скриена камера со шпионски камери 1080P Вистинска полесна камера - 1

Опис на производот

HD без дупка камерата има висока дефиниција камера, видео и аудио синхронизација, автоматски циклус камера, полесна функција, У диск функција. HD 1920 * 1080P пиксели, без дупка скриена камера, скриени копчиња, може да се запали полесна функција.
Совршен дизајн, посветла големина на телото и иста како и обичните запалки. Кога го користите овој производ, ве молиме следете ги инструкциите во упатството за употреба.

Работи на кои им треба внимание:
1. Пред употреба, проверете дали е инсталирана TF мемориската картичка.
2. За време на фотоапаратот, ве молиме да не притискате полесна употреба. Ако е притиснато, машината ќе ја запре камерата.
3. Ве молиме, не притискајте ја функцијата на полесно палење долго време, долго време температурата на жицата за греење е превисока, ќе влијае на работниот век на запалката.
4. Камерата се појавува при пад, ве молиме притиснете го клучот за палење за да го ресетирате.
5. Батеријата не е наполнета, ве молиме наплаќајте на време за да обезбедите соодветна моќност.
6. Откако подигачот не ја изведува работата на камерата, околу 1 минути по машината автоматски ќе се исклучи.
7. USB интерфејс за поврзување на компјутерот за читање на видео датотеката, потребата за исклучување.

Поврзани параметри

Видео формат: AVI видео кодирање M-JPEG
Видео резолуција: 1920 * 1080P
Стапка на видео-рамка: 30fps
Формат на слика: JPG
Сооднос на слика: 4: 3
Систем за поддршка: Windows ме / 2000 / xp / 2003 / Vista
Работно време: За 1 час Полнење на напон DC-5V
Тип на батерија: Полимер литиумска батерија со висок капацитет
Тип на интерфејс: Мини 8 Пин USB
Тип на мемориска картичка: Макс 32GB TF картичка (SD картичка не е вклучена)

 

информација за продуктот

 

 

Полесна камера скриена камера со шпионски камери 1080P Вистинска полесна камера - 2

Полесна камера скриена камера со шпионски камери 1080P Вистинска полесна камера - 3

Полесна камера скриена камера со шпионски камери 1080P Вистинска полесна камера - 4

Полесна камера скриена камера со шпионски камери 1080P Вистинска полесна камера - 5

Полесна камера скриена камера со шпионски камери 1080P Вистинска полесна камера - 6

Полесна камера скриена камера со шпионски камери 1080P Вистинска полесна камера - 7

SPY117 - Полесна камера Снимки

4212 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести