SPYV013 - Снимач на глас OMG Пен, гласовен формат WAV 192kbps, време на снимање на батеријата 20 часа, 8 GB

SPYV013 - Снимач на глас OMG Пен, гласовен формат WAV 192kbps, време на снимање на батеријата 20 часа, 8 GB

Опис на производот

  • За разлика од другите пенкало со 4 или 5 копчињата на телото на пенкалото, има нула надворешни копчиња на телото на пенкалото.
  • За разлика од другите пенкало со надворешни светла за светлина на пенкалото, има нула надворешни светла за светлото на пенкалото. Значи, можете да го напишете како нормално пиштол за пишување додека снимате и никој нема да го препознае ова е перо за снимање.
  • Вградениот Mic е со добар квалитет и е чувствителен, има најдобар квалитет на звукот (многу јасно снимање) и јасно може да снима звучни 10 метри
  • Елегантен изглед, супер тенок, најголем дијаметар е само 12.8mm
  • Кога пенкалото е вклучено, тој оди директно во режим на подготвеност за гласовно снимање
  • Снимањето е зачувано во WAV формат

параметри

Име на производ: Цилиндар за дигитално снимање гласови
Формат на снимање: WAV
Брзина: 192 KBPS
Капацитет на батеријата: 120MAH
Време на снимање: 20 часа
Производ големина: 138X12.8mm
Нето-тежина: 35G
Пакување големина: 180X87X33mm
Бруто тежина: 130G

 

8196 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести