SPY052 - Камера за паричник OMG, SD-картичка Макс 32 GB, 10 часа, безжичен далечински управувач

Handbag камера, SD картичка Max 32GB, 10hours, безжичен далечински управувач - 1

Опис

Видео формат: MJPG
Видео Кодирање: AVI
Видео резолуција: 1280X720P HD 1920X1080 FULL
Далечински управувач: Безжичен далечински управувач 2.4G
Стапка на видео рамка: 30fps
Софтвер за играчи: Оперативниот систем или донесе софтвер мејнстрим видео плеер
Формат на слика: JPG
Скала на слика: 4: 3
Систем за поддршка: Windows ме / 2000 / xp / 2003 / Vista; Mac OS; Linux;
Капацитет на батеријата: 2500MA
Работно време: За 10 часа
Напон на полнење: DC-5V
Тип на интерфејс: Мини 5 Пин USB
Поддршка за складирање: TF картичка макс 64GB
Тип на батерија: Висок капацитет на полимер литиум електрицитет

Handbag камера, SD картичка Max 32GB, 10hours, безжичен далечински управувач - 2 Handbag камера, SD картичка Max 32GB, 10hours, безжичен далечински управувач - 3 Handbag камера, SD картичка Max 32GB, 10hours, безжичен далечински управувач - 4

Handbag камера, SD картичка Max 32GB, 10hours, безжичен далечински управувач - 5 Handbag камера, SD картичка Max 32GB, 10hours, безжичен далечински управувач - 6

3667 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести