SPY171 - OMG Power Bank камера DVR

Кабел за електрична енергија DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT - 1

Опис на производот

PКамера за банка DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT
Мемориска картичка: Надворешна TF мемориска картичка (1GB-32GB)
Видео формат: AVI
Видео резолуција: 1920 * 1080
Резолуција на камерата: 4032 * 3024
Стапка на рамка: 30 рамка / секунда HD
Капацитет на батеријата: 3.7V / 6000MA Полимер литиумска батерија со висок капацитет
клуч: Копче за подигање / фото-копче (мобилно откривање) / LED за да го отворите копчето за ресетирање / ресетирање
Интерфејс: Внатрешна порта за полнење / интерфејс USB (полнење) / AV OUT интерфејс
Две LED индикаторски светла: Црвена / портокалова / сина / зелена
Големина на изглед: 130 * 75 * 14мм (должина / ширина / висина)
Напон на полнење: IN dc 5v и OUT-5v / 2A
Стапка на пренос: USB со голема брзина 2 или повеќе
Систем за поддршка: Windows me / 2000 / xp / Win7 / 2003 / Vista; Mac os10.4; Linux погоре

 

Кабел за електрична енергија DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT - 2

 

Кабел за електрична енергија DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT - 3

 

Кабел за електрична енергија DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT - 4

 

Кабел за електрична енергија DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT - 5

 

Кабел за електрична енергија DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT - 6

 

Кабел за електрична енергија DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT - 7

 

Кабел за електрична енергија DVR, 1080p, 6000mAh, AV OUT - 8

 SPY171 - Снимки од камерата на Павер банка

3942 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести