SPYV010 - Дигитален снимач на глас на OMG Power Bank, 6500mAh, 16 GB

Моќ банка дигитален диктафон, 6500mAh, 16G - 1

Опис на производот

Powerbank дигитален диктафон
1. Изградба на батерија од 6500mAh. Внесување 5v 1A, Излез 5V 1A
2. Изградба во меморија 16G, зачувајте време на снимање на 70hours
3. Формат на снимање: WAV 512kbps,
4. MP3 Поддршка за репродукција: WAV, MP3,
5. Поддршка за подесување на времето
6. Батеријата 6500mAh може да снима до 15days

 

Моќ банка дигитален диктафон, 6500mAh, 16G - 2

 

Моќ банка дигитален диктафон, 6500mAh, 16G - 3

 

Моќ банка дигитален диктафон, 6500mAh, 16G - 4

 

Моќ банка дигитален диктафон, 6500mAh, 16G - 5

 

Моќ банка дигитален диктафон, 6500mAh, 16G - 6

 

6441 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести