SPY292 - OMG прилагодување на фокусно растојание Pinhole WIFI камера, HD1080P

Фокусно растојание за прилагодување WIFI модул на камерата, HD1080P, фокален 2cm-10cm, 600mAh - 1

Опис на производот

Фокусно растојание за адаптација WIFI модул на камерата
Опсег на фокусна должина 2cm-10cm
Резолуција: 1080P / 720P / 640P
Пиксели: 500 мега CMOS
Број на рамка: 25fps
Компресиран формат: H.264
Опсег на поврзување на уредот: 5m
Безжичен прием на WiFi: 15-30m
Изградба на батерија од 600mAh
WIFI / P2P / IP
Детекција на движење / Видео снимање / Email аларм ...

 

Фокусно растојание за прилагодување WIFI модул на камерата, HD1080P, фокален 2cm-10cm, 600mAh - 2

 

Фокусно растојание за прилагодување WIFI модул на камерата, HD1080P, фокален 2cm-10cm, 600mAh - 3

 

Фокусно растојание за прилагодување WIFI модул на камерата, HD1080P, фокален 2cm-10cm, 600mAh - 4

 

Фокусно растојание за прилагодување WIFI модул на камерата, HD1080P, фокален 2cm-10cm, 600mAh - 5

 

Фокусно растојание за прилагодување WIFI модул на камерата, HD1080P, фокален 2cm-10cm, 600mAh - 6

 

4590 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 288.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести