SPY064 - Омилени спортски очила за сонце Шпионска видео камера со широк агол на леќата од 120 степени

Модни спортски видео камера со очила за сонце шпион со 120 степен широкоаголен објектив - 1

производ вовед

 Ова се првите HD-DV очила за сонце, можете да снимате видео со висока резолуција, да сликате висококвалитетни фотографии, мулти-функционални спортски очила за сонце, поддршка на картичката Micro SD (TF), со едноставна работа, елегантен дизајн, мала големина, лесно е носи. Тоа е добра алатка за стрелец, лов, риболов, полиција, патување и живеење и сл. Може да снима во реално време на секој незаборавен момент во животот, со мазен и елегантен дизајн за мажи и жени, длабоко омилен од корисниците.

Карактеристики

1. 8.0 Mage 720P / 1080P HD 120 степени широк аголен фотоапарат.
2. Корисно пријателско работење и копче за лесна контрола.
3. Дизајн следете ги внимателно со модните чекори
4. Поддржете Micro-TF 2GB-32GB за да му олесните на корисникот да ја замени меморијата
5. Користете USB или читач на картички со PC / лаптопи, нема потреба од возач

параметри

Проект Поврзани параметри
Видео формат AVI
Видео кодирање M-JPEG
Резолуција на видео 1280 * 720P / 1920 * 1080P
Видео рамката 30fps
Софтвер за играчи оперативниот систем го носи софтверот на мејнстрим видео плеер
Формат на слика JPG
Пиксел на слика 8MP  
Скала на слика 4: 3
Систем за поддршка Win7 / WinMe / WinXP / Win2000 / Vista / Mac OS10.5
Капацитет на батериите 500mAh, Време на полнење 2-3 часа, DV-5V
Напон за полнење DC-5V
Тип на интерфејс MINI 5 Пин USB
Поддршка за складирање микро SD картичка
Батерија тип Полимер литиум.

 

Модни спортски видео камера со очила за сонце шпион со 120 степен широкоаголен објектив - 2 Модни спортски видео камера со очила за сонце шпион со 120 степен широкоаголен објектив - 3

3669 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести